Om AgderLAN

AgderLAN er en frivillig organisasjon som jobber med å tilby LAN-arrangementer rettet mot ungdom i Agder-fylkene.
Vårt organisasjonsnummer er 998 097 487

Vi kan kontaktes på styret@agderlan.no

Styreleder og kasserer
Ole-Johan Stortuen
ole@agderlan.no
Ole-Johan
Nestleder
Nicolay Dannevig
nicolay@agderlan.no
Nicolay
Styremedlem
Asle Tjøstolvsen
asle@agderlan.no
Styremedlem
Edvin Bjornes
edvin@agderlan.no
default_large
Styremedlem
Daniel Vassdal
daniel@agderlan.no
Daniel
Varamedlem
Joachim Ottersland
joachim@agderlan.no
Joachim
Varamedlem
Thomas Thorsen
thomast@agderlan.no
Thomas